Je winkelwagen is momenteel leeg
Trendy Dames werkschoenen Beyonce van safety jogger S3 beveiligd
OP=OP , gaat uit de collectie
Trendy Dames werkschoen S3 beveiligd
Deze werkschoen is gemaakt van een ademend leer en gevoerd met mesh-nylon, daardoor is de schoen lekker warm en voelt comfortabel aan.
Deze veiligheidsschoenen hebben de veiligheidsklasse S3, en hebben dus zowel een beveiligde neus als een beveiligde FLEX binnenzool en heeft een waterafstotend leer.
De zool is van rubber, bestand tegen oliën, zuren en mineralen.
Deze werkschoen Safety jogger Beyonce biedt naast al deze veiligheid ook veel comfort, mede door de antislip zool en absorberende hiel.
Losse inleg zool, dus u kunt eventueel uw aangepaste zooltjes mee verhuizen naar de Beyonce.
| S3 beveiligd | S3 werkschoenen zijn met name geschikt voor natte werkomstandigheden Veiligheidsschoenen met antistatische zool en met stalen- of kunststof neus. voorzien van een gesloten hiel en een schok-absorberende hak. Een stalen of kunststof tussenzool. |
|---|---|
| S3s Beveiligd | S3s werkschoenen, Dit betekent dat de schoen naast de standaard S3-kenmerken (veiligheidsneus, waterafstotend bovenwerk, antistatische eigenschappen, energie-absorberende hak en antislipzool) ook beschikt over een lichte, flexibele en metaalvrije tussenzo |
| S3L beveiligd | zijn een lichtere variant van S3, ontworpen voor langdurig comfort zonder in te leveren op bescherming. Ze hebben een niet-metalen tussenzool (PL), die perforatiebestendigheid biedt tegen scherpe objecten tot 4,5 mm. Door het gebruik van een flexibel en l |
Items van productcarrousel